Vánoční koncerty

1. prosince 2011 v 16:26 | Andrea |  Reporty
V pátek má premiéru vánoční turné Alexandra Rybaka v Lommedalen .
Některé z Facebookies jsou dnes již na cestě do Oslo, aby mohly být přitom.
Já se chystám do Oslo až zítra. V sobotu navštívím koncert v Drammenském kostele.
Na koncertě zazní staré i nové vánoční písně a koledy. Ještě teď mám v živé paměti tuné loňské, kde jsem poprvé slyšela Vivaldiho zimu v takovém podání, že mi krev zamrzala v žilách.
Jsem zvědavá, co nám připravil za pžekvapení letos. Myslím, že opráším text norských vánočních koled, který jsem dostaly vloni.
Včera jsem již balila překvapení pro Alexe i pro ostatní Facebookies se kterými se potkám před koncertem v Jazzové restauraci. Sedadla nejsou číslována a tak zřejmě budeme stepovat již hodinu před koncertem před kostelem, abychom si mohlz sednout nejlépe do první řady. No na všechny se první řada nedostane a tak bude zřejmě o nejlepší sedadla tedy kostelní lavice boj.
Venku není sice velká zima, ale je sychravo a tak zřejmě budeme mrznout.
Možná se před koncertem zahřejeme na ulici tancem, stejně jako vloni v Jessheimu, kdy Laila měla s sebou CD přehrávač a naučila nás tančit barndance, který tančily Alexandrovi houslistky na několika z jeho koncertů. Užily jsme si tehdy legraci. Uviděl nás Kjell Arild - Alexův manager a tak jsem po koncertě tančilz i pro Alexe. Zřejmě se dobře bavil. Ještě dnes můžete vidět záznam našeho tance na Yutube.
Již se těším na setkání se všemi milými facebookies a na setkání s Alexem. A nejen to, těším se na vánoční hudbu, kterou si pořádně vychutnám. Je to takový můj vánoční dárek pro moji duši.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama