Rybak na romantické dovolené

20. října 2011 v 17:30 | Andrea |  Články o Alexandrovi
Tak se potkali:
Marie je stejně jako Alexander houslistka a nově dostudovaná lékařka. Pár se potkal ve věku 14 let a Rybak ji věnoval píseň « First kiss » - První pusa
Milostný život 25- letého vrzala (rozumněj houslistu) Alexandra Rybaka byl často důvodem ke spekulacim. Pro vás, koho zajimá Norův stav může "Klick" (priloha k Aftonbladet) oznámit, ze milostný život s přítelkyní Marii Ström Slyngstad (25) pokračuje.
Na jaže, když se Alexander účastnil taneční soutěže Let´s dance , se rozšířily fotografie, kde je Alexander jedno sobotní ráno viděn spolu s taneční partnerkou Malin Johansson (24) v nočním klubu Berns ve Stockholmu, při dlouhém polibku.
A během pisnickove soutěže Eurovize v kvetnu dosvědčil redaktor Aftonbladet Tobbe Ek o Alexandrově zajmu o druhé pohlaví a jak se kolem nej ženy během Eurovize jen rojily.
Norska přítelkyně však zachovala stále příjemnou tvář.
Jejich zamilovanost se zřejmě toto léto ještě prohloubila. Aby svoji lásku ještě prohloubili, odjeli spolu na dovolenou na ostrov Otterøya v severozápadním Norsku, kde vyrostla Mariina maminka.
Rybak řekl místním novinám Trønder-Avisa, ze ma Marie na nej dobrý vliv a ze se v jeji pritomnosti citi uvolneny. Ale vlastne nechce, aby se tisk prilis zabyval jeho soukromym zivotem.
"Je to těžké balancování s médii a se mnou jako umělcem a jejich zajmem o dívky, se kterými trávím čas. Dal bych přednost tomu, aby můj soukromý život zůstal soukromým a aby se média zajímala spíše o to, co dělám jako umělec."
Říká Rybak.
Originál článek naleznete zde:
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama