Minikoncert v Mandalu

14. října 2011 v 17:30 | Andrea |  Reporty
Mandal - 7. července
Ve středu 6. Července jsem hned po práci jela do Osla, kde jsem se potkala s jednou Facebookie a společne jsme jely do Kristiansandu, kde nás vyzvedla jedna z našich Facebookie kamarádek.
Den před odjezdem do Norska se na internetu objevila informace, že Alexander bude mít minikoncert v Mandalu a tam jsem všechny tři jely. Když jsme přijely tak jsme slyšely závěrečné tóny Fairytale. A to byl bohužel konec koncertu. Alexander výjimečně začal hrát včas a hrál pouze 3 písničky. Jednou z nich byl nový singl Resan till dig (Cesta k tobě).
V nákupním centru bylo více než 400 lidí a většina z nich byly malé děti které pokncertě čekaly spolu se svými rodiči na Alexandrův podpis. Podepisovalo se všechno možné: fotografie, CD, malé papíry, velké papíry, roytrhané pohlednice na kousky, čela, ruce....
Během autogramiády hrálo dvacetkrát dokola nové album Visa vid vindens ängar. Stály jsme na pódiu, ypívaly si a tančily a pozorovaly Alexandra a děti. Každé dítě zvlášť pozdravil, dal high five, nechal se vyfotit, objal je.... Choval se ke každému dítěti vřele a ke každému trochu jiným způsobem, jako by odhadl jejich charakter.
Čekaly jsme a čekaly………..až všichni odešli a tak jsem si mohly ukořistit Alexandra na půl hodiny jen pro nás. Chudák byl hladovej. Když jsem mu řekla, že pro něj něco mám, tak křiknul buchty a vrhnul se k mé tašce. Bohužel jsem s sebou žádné české buchty nevezla. Jaké zklamání! Setkání to bylo příjemné a vlastně jedno z nejlepších. Asi to bylo tím, že jsme byly jen 4.
……
Jo, až pojedete na Alexandrův concert, nezapomeňte mu upéct nějakou buchtu. Má totiž stale hlad a české buchty a cukroví má rád.
Pokračování příště
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama